• slidebg1

    HABERLER

    Beyaz Holding'ten Haberler

İNESMEK'TE SATRANCIN USTASI OLDULAR

İnegöl Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (İnesmek), bu yıl açılan 52 farklı branştaki kurslarının mezunlarını vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde 15 farklı branşta 400 eserden oluşan 2015-2016 eğitim-öğretim yılı 5. Geleneksel İnesmek yılsonu sergisinin açılışının ardından, bugün de satranç kursunun başarılı kursiyerleri sertifikalarını aldı. 19 Aralık’ta başlayan satranç kursuna 4 grup halinde katılan 64 öğrenciden 30’u başarıyla tamamladığı kursun katılım sertifikasını almaya hak kazandı.

Satranç kursu sertifika töreni bugün saat 15.30’da İnesmek Nuri Doğrul Kurs Merkezinde düzenlendi. 30 öğrenci, satranç kursu katılım sertifikalarını Belediye Başkan Yardımcısı Alper Taban’dan aldı.


“İNESMEK YOLUNA EMİN ADIMLARLA DEVAM EDİYOR”
Öğrencilere sertifikalarını takdim eden Belediye Başkan Yardımcısı Alper Taban, burada yaptığı açıklamada İnegöl Belediyesi olarak bir taraftan şehrin gelişmesini ve kalkınmasını sağlarken, bir yandan da vatandaşların daha donanımlı bireyler olması için çalıştıklarını söyledi. Türkiye’nin kalbinin attığı, sanayi, kültür ve sanat adına önemli işlere imza atılan İnegöl’de, İnegöl Belediyesi olarak hizmet standartlarını daha da yukarılara taşımanın gayretini gösterdiklerini dile getiren Alper Taban, “Bu bağlamda, İnegöllülerin hayat standartlarını yükselterek, nitelikli işgücünü artırmak için yoğun çaba harcıyoruz.

Back to Top