• slidebg1

    HABERLER

    Beyaz Holding'ten Haberler

NEZAKET VE ZARAFET EĞİTİMİ'NE KADINLARDAN YOĞUN İLGİ

Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin kadınlara düzenlediği Nezaket ve Zarafet Eğitim Kursları sürüyor. Kadın Koordinasyon Merkezlerinde gerçekleştirilen ücretsiz kurslarda kadınlara birçok alanda nezaketin incelikleri anlatılıyor.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, ilçede yaşayan kadınların sosyal ve kişisel gelişimine destek vermeyi sürdürüyor. Kadın Koordinasyon Merkezlerinde düzenlenen Nezaket ve Zarafet Eğitim Kurslarına Gaziosmanpaşalı kadınlar yoğun ilgi gösteriyor. Kadınların sosyal yaşama uyum sağlayabilmesi ve iş dünyasında başarı gösterebilmesi amacıyla düzenlenen kurslarda kadınlara birçok alanda eğitim veriliyor.


KURSLARA KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Her yaştan kadının katılabildiği ücretsiz kurslar 3 haftalık eğitimler şeklinde düzenleniyor. Hafta içi veya hafta sonu grubu olarak Salı ve Cumartesi günleri günde 4 saat şeklinde gerçekleştirilen kurslara kayıtlar devam ediyor. Kursa katılmak isteyen kadınların kimlik belgeleriyle birlikte Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Kadın Koordinasyon Merkezleri’ne başvurması gerekiyor.


Eğitmen Gülseren Bozkurt, katılımcılara davranış ve nezaket kuralları, sosyal yaşama uyum, sofra adabı, görgü kuralları, yüz yüze iletişim, hitabet ve iş dünyasında başarı gibi konularda eğitimler veriyor. Toplumun temeli olan kadınların, bu eğitimlerle yeni kuşağa da nezaket ve zarafeti öğreterek birbirine saygı duyan, değer veren ve sosyal yönden güçlü bireyler yetiştirmesi amaçlanıyor.
Diğer Haberler

Back to Top