• slidebg1

    HABERLER

    Beyaz Holding'ten Haberler

GASMEK YAZ OKULU’NDA ETKİNLİKLER BAŞLADI

GASMEK Yaz Okulu ve etkinlikleri kapsamında tüm yaş grubundaki öğrenciler için, zamanlarını verimli bir şekilde değerlendirebilecekleri etkinlikler bulunuyor.

Tüm çocukların ve gençlerin yaz tatilini en verimli şekilde değerlendirebilmeleri, kendilerini geliştirebilmeleri, sosyalleşebilmeleri adına tüm yaş gruplarına özel sportif, sosyal ve kültürel etkinlikler yaz ayı boyunca devam edecek.


GASMEK öğrencileri, yoğun eğitim-öğretim maratonun ardından negatif enerjilerini deşarj edecek ve yeni döneme çok daha moralli ve zinde başlayabilecekler. Gizem Doğan Yaşayarak Öğrenme Merkezi ve Erikçe Macera Kampı’nda birbirinden eğlenceli, heyecanlı, enerji dolu aktiviteler öğrencileri bekliyor. Çocukların Yaz Okulu etkinlikleri kapsamında takım çalışması, farkındalık ve sorumluluk bilinci gibi kavramlarla da tanışması amaçlanıyor.


Çocuk ve gençlere spor bilinci aşılayarak sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen eğlenceli faaliyetlerle, öğrenciler verimli bir yaz tatili geçirebilecekler. Çocukların İlgi alanlarına göre katılabileceği Yaz Okulu etkinlikleri kapsamında çocukların takım çalışması, farkındalık ve sorumluluk bilinci gibi kavramlarla da tanışması amaçlanıyor.Diğer Haberler

Back to Top