• slidebg1

    HABERLER

    Beyaz Holding'ten Haberler

BAŞAKŞEHİRLİ ÖĞRENCİLER ABANT’TA STRES ATTI

Başakşehir Belediyesi, Bilgievleri’nden mezun olan ortaokul öğrencilerini Abant gezisinde bir araya getirdi. Öğrenciler, Liselere Geçiş Sınavı (LGS) ve tercih stresini hep birlikte eğlenerek attı.

Yaz Okulu ile öğrencilerin eğitimine tatilde de devam eden Başakşehir Belediyesi Bilgievleri, mezun öğrenciler içinde çeşitli etkinlik ve geziler düzenliyor. Bilgievleri’nde Liselere Geçiş Sınavı’na hazırlanan etüt öğrencileri ve Bilgievleri mezunları, Türkiye’nin en önemli tabiat merkezlerinin başında gelen Bolu Abant’a götürüldü.


Zorlu bir sürecin ardından LGS’yi geride bırakan ve tercihlerini yaparak rahat bir nefes alan öğrenciler, Abant’ta keyifli ve güzel bir gün geçirdi. Abant gezisine lise öğrenimine devam eden öğrenciler de katıldı.


Geziye meşhur Abant kahvaltısıyla başlayan öğrenciler, daha sonra mavi ve yeşilin buluştuğu Abant Gölü’nün tadını çıkardı. Kimi hamaklarda doğayı dinleyerek dinlenirken, kimi bisiklet turu ve doğa yürüyüşü yaptı.


Abant’a ilk defa gelen öğrencilerin keyifli gezisi, muhteşem bir manzara eşliğinde yenilen akşam yemeğiyle son buldu. Başahşehir Belediyesi Bilgievleri, düzenlediği geziler ve etkinliklerle öğrenciler arasındaki arkadaşlık bağlarını da kuvvetlendiriyor.
Diğer Haberler

Back to Top