• slidebg1

    HABERLER

    Beyaz Holding'ten Haberler

BİLGİEVİ EĞİTMENLERİ İÇİN ÖĞRENMENİN YAŞI YOK

Başakşehir Belediyesi bünyesindeki 8 Bilgievinde görev yapan 117 eğitmen, Yıldız Teknik Üniversite’nde düzenlenen ‘Öğrenen Liderler Eğitimi’ başlıklı eğitim programına katıldı.

Başakşehirli öğrencilerin ikinci adresi olan Bilgievlerinde eğitim kalitesi her geçen yıl artıyor. Başakşehir 5. Etap’taki Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bilgievi ile ilçe genelindeki bilgievlerinin sayısını 8’e çıkaran Başakşehir Belediyesi, öğrencilerin daha kaliteli hizmet alabilmesi amacıyla eğitmenleri de bilgi ve becerilerini artırmaya yönelik eğitim programlarıyla destekliyor.


117 eğitmene 4 günlük eğitim

İlçe genelindeki 8 bilgievinde görev yapan 117 eğitmen, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde düzenlenen “Öğrenen Liderler Eğitimi” başlıklı eğitim programına katıldı. 4 gruba ayrılan eğitmenler, 4 gün boyunca alanlarında uzman öğretim görevlileriyle bir araya geldi.

8 farklı konuda eğitim aldılar

Program süresince eğitmenlere; kalite, iletişim, sınıf yönetimi, eğitimin toplumsal anlamı, öğretim ilke ve yöntemleri, öğrenci motivasyonu, ölçme ve değerlendirme ile materyal tasarımı olmak üzere 8 konu başlığında eğitim verildi.Diğer Haberler

Back to Top