• slidebg1

    HABERLER

    Beyaz Holding'ten Haberler

TÜRKİYE TASARIM HAFTASI'NDAYDIK!

İSMEK, Ticaret Bakanlığı Koordinasyonu ile Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Türkiye Tasarım Haftası’na (Design Week Turkey) katıldı.

Türkiye’nin en geniş kapsamlı tasarım etkinliklerinden biri olan Design Week Turkey’de tasarım endüstrileri ile yurt içinden ve yurt dışından 65 binin üzerinde ziyaretçi bir araya geldi.


Endüstriyel tasarım, moda tasarımı, görsel iletişim tasarımı, mimari gibi birçok alanda dünyaca ünlü isimlerin yer aldığı panel ve konferansların yanı sıra; tasarımcıların, yerli ve yabancı tasarım ofislerinin, sanatçıların, üniversitelerin, tasarım okullarının ve tasarım platformlarının Design Week Turkey’e özel hazırlanmış ürün ve atölye çalışmaları da vardı.

İBB Hayat Boyu Öğrenme Merkezi İSMEK, mesleki uzmanlık okullarından Çolpan İlhan Moda Okulu ile Türkiye’nin önde gelen 20 üniversitesinin bulunduğu tanıtım alanında moda tasarımı branşı öğrencilerinin hazırlamış olduğu 4 ürünle birlikte Design Week Türkiye’de katılımcı olarak yerini aldı.Diğer Haberler

Back to Top