• slidebg1

    KURUMSAL

    Beyaz Holding Hakkında

Beyaz Şirketler Grubu

Ülkemizin modern dünyada hak ettiği yere ulaşabilmesi hedefine yürekten inanan Beyaz Şirketler Grubu, mutlu huzurlu ve aydınlık bir gelecek için “eğitilmiş toplum”u öncelikli şart olarak kabul etmektedir.

Beyaz Holding’e bağlı Şirketler Grubu, alanlarında uzman, seçkin ve güçlü kadrosuyla, eğitim, yayıncılık ve organizasyon konularında faaliyet göstermektedir.

Aynı ideal etrafında kenetlenmiş, ilk günkü heyecanını kaybetmeyen ve sorumluluklarının bilincinde olan bu kadro, yüreklerinde taşıdığı insan sevgisini kendilerine rehber edinmiştir.

Beyaz Holding’e bağlı Şirketler Grubu; sürekli gelişmeyi, alanında farklı ve özel çözümler üretmeyi amaçlayan anlayışı ile bugüne kadar eğitim sektöründe dev atılımlar gerçekleştirmiştir. Ülkemizde yetişkin eğitimi alanında ilkleri hayata geçiren şirketlerimiz, “öncü” olma vasfı ile bir çok kuruma ve özellikle yerel yönetimlere çözüm ortaklığı sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Ülkemizin mutlu huzurlu ve aydınlık bir geleceğe kavuşabilmesi için “eğitilmiş toplum” idealine ulaşmak, bu yolda hizmet ürettiğimiz kurumların tüm beklenti ve ihtiyaçlarına, yaratıcı çözümlerimizle katma değer yaratarak sektöründe öncü kurum olmayı devam ettirmek.

MİSYONUMUZ

Hizmet ürettiğimiz iş ortaklarımızın değişen ve gelişen ihtiyaçlarına, mutlak memnuniyet sağlayacak şekilde, uzman kadromuzun bilgi, birikim ve deneyimleriyle çözüm sunmak, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma kattığımız değeri sürekli artırmak.

"eğitilmiş
toplum" ile iyi bir
geleceğe...Faaliyet Alanlarımız

Beyaz Holding’e bağlı Şirketler Grubu; eğitim, yayıncılık ve organizasyon alanında, kişi, kurum ve kuruluşlara, özellikle belediyeler ve diğer kamu kuruluşlarına yönelik sosyal projeler gerçekleştirmekte, kültürel değerlerimiz doğrultusunda toplumun gelişmesine katkıda bulunacak modern çağın gereklerine uygun vasıflarla donanmış, aydın ve yaratıcı düşünebilen insanlar yetiştirmektedir.

Şirketlerimiz

Back to Top